Usługi laboratoryjne

 

 

                                 


Wstrzymanie przyjmowania próbek do badań

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, ze względu na charakter pracy, kierując się dobrem zarówno klientów/stron jak i pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, a w części odpowiednio również Państwa stacji z dniem 18 marca 2020 r. wstrzymane zostanie przyjmowanie próbek kału do badań.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku ewentualnego wystąpienia zatruć pokarmowych oraz w ewentualnych sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia, zostanie uruchomiona procedura niezwłocznego przebadania próbek, o których mowa.

Wstrzymanie przyjmowania próbek do badań w dniu 30 października 2019

W związku dniem wolnym przypadającym na 1 listopada 2019 r., uprzejmie informuję, iż w celu zachowania postępowania zgodnego z procedurami badawczymi przez Dział Laboratoryjny Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, wstrzymane zostanie przyjmowanie próbek kału do badań w dniu 30 października 2019 r.

Wstrzymanie przyjmowania próbek do badań w dniu 14 sierpnia 2019

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej informuje, że w związku ze zbliżającymi się świętami, w celu zachowania postępowania zgodnego z procedurami badawczymi, nie będzie prowadzić przyjmowania próbekału w dniu 14 sierpnia 2019 roku.

Wstrzymanie przyjmowania próbek do badań w dniu 30 maja 2018

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej informuje, że w związku ze zbliżającymi się świętami, w celu zachowania postępowania zgodnego z procedurami badawczymi, nie będzie prowadzić przyjmowania próbekału w dniu 30 maja 2018r.

Wstrzymanie przyjmowania próbek do badań w dniu 2 maja 2018

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej informuje, że w związku ze zbliżającymi się świętami, w celu zachowania postępowania zgodnego z procedurami badawczymi, nie będzie prowadzić przyjmowania próbekału w dniu 2 maja 2018r.

Kanały informacji

feed-image Źródło RSS

Kontakt

Punkt informacyjny:
Telefon alarmowy:
+48 222 500 115
suchabeskidzka
@
psse.malopolska.pl

> więcej

 

2021  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej