Środowisko pracy

Kampania prewencyjno-kontrolna pt. „Dobry przepis na bezpieczeństwo” w branży przetwórstwa mięsnego

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Suchej Beskidzkiej informuje o kampanii prewencyjno-kontrolnej pt. „Dobry przepis na bezpieczeństwo” prowadzonej przez Głównego Inspektora Pracy. Wszelkie informacje w zakresie przestrzegania przepisów dot. warunków zdrowotnych środowiska pracy w zakładach branży przetwórstwa mięsnego zamieszczono na stronie internetowej Głównego Inspektora Pracy www.bhpnatak.pl .

Czytaj więcej...

Komunikaty (V i VI) Międzyresortowej Komisji do spraw Najwyższych Dopuszczalnych Stężeń i Natężeń Czynników Szkodliwych dla Zdrowia w Środowisku Pracy

W załączniku znajdują się komunikaty V i VI Międzyresortowej Komisji do spraw Najwyższych Dopuszczalnych Stężeń i Natężeń Czynników Szkodliwych dla Zdrowia w Środowisku Pracy odnoszące się do wartości dopuszczalnych narażenia zawodowego ustalonych w UE lub znajdujących się w projektach dyrektyw, w ich pełnym brzmieniu.

Czytaj więcej...

Metanol w Republice Czeskiej!!!

Na stronach internetowych Czeskiej Służby Celnej ukazała się informacja o ujawnieniu przez:  „Celników ze Zlina, podczas niedawnej kontroli na terenie przemysłowym w Bystrzycy – 500 butelek alkoholu o nazwie Absinth zawierającego w swym składzie 30% niebezpiecznego dla życia metanolu. 

Czytaj więcej...

Kanały informacji

feed-image Źródło RSS

Kontakt

Punkt informacyjny:
Telefon alarmowy:
+48 222 500 115
suchabeskidzka
@
psse.malopolska.pl

> więcej

 

2021  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej