Bezpieczne wakacje 2019

Pismo Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Suchej Beskidzkiej dotyczące Organizacji i przygotowania do działań na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w okresie letniego wypoczynku „Bezpieczne wakacje 2019” na terenie powiatu suskiego znajduje się w załączniku do niniejszego artykułu.

Czytaj więcej...

Profilaktyka w szkołach

W obecnej dobie, skuteczne oddziaływanie na zdrowie, wymaga nie tylko podnoszenia wiedzy na temat zdrowia ludzi oraz kształtowania ich umiejętności życiowych służących zdrowiu, ale także prowadzenia interwencyjnych działań środowiskowych.

Czytaj więcej...

Konkurs "Szkoła wolna od używek"

Głównym celem konkursu jest aktywna promocja i edukacja w zakresie profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych wśród młodzieży szkół ponadgimnalzjanych. 

Czytaj więcej...

Wypoczynek dzieci i młodzieży w powiecie suskim

 

Ferie jeszcze trwają w najlepsze, chociaż uczniowie z naszego i kilku innych województw wrócili już do szkół po dwutygodniowej przerwie. Okres ferii dla Państwowej Inspekcji Sanitarnej jest czasem pracowitym, ze względu na odbywający się wypoczynek dzieci i młodzieży  . W okresie od 18 do 30 stycznia na terenie powiatu suskiego odbyło się 37 zimowisk, na, których wypoczywały dzieci z województw małopolskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, kujawsko – pomorskiego, lubelskiego, a także łódzkiego i świętokrzyskiego. Największym zainteresowaniem ze strony wypoczywających w tych dniach na terenie naszego powiatu cieszyła się Zawoja, górzysty teren z wyciągami narciarskimi zachęcał do wypoczynku.

Czytaj więcej...

Kanały informacji

feed-image Źródło RSS

Kontakt

Punkt informacyjny:
Telefon alarmowy:
+48 222 500 115
suchabeskidzka
@
psse.malopolska.pl

> więcej

 

2021  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suchej Beskidzkiej